Cześć!

Nazywam się Olga Cieślak.

Jestem dumną żoną wspaniałego mężczyzny i mamą cudownego dwulatka. Rodzina jest dla mnie najważniejsza i to ona wyznacza kierunek mojego działania w życiu.

Uwielbiamy razem podróżować i tworzyć nowe, wspólne wspomnienia. Bierzemy życie garściami, nie oglądając się na to co myślą inni. Staramy się żyć zdrowo i z szacunkiem dla planety oraz jej mieszkańców.

Wierzę, że wszystko co dajemy do nas wraca. Chcę aby świat był lepszy, więc zaczynam od siebie. Każdego dnia staram się być wdzięczna za to co mam. Czuję, że jestem w miejscu, w którym powinnam być. Codziennie uczę się czegoś nowego, poznaje nowe miejsca i ludzi. Tutaj będę dzielić się częścią moich doświadczeń i wspomnień.

Blog to swoista skarbnica naszych wspomnień, ale też nasze doświadczenia i wiedza, która mam nadzieję przyda się też Wam. Będzie trochę o naszych podróżach, które organizujemy przy każdej możliwej okazji. Trochę o rodzinnym życiu, trochę o jedzeniu, o moich odkryciach, przemyśleniach i inspiracjach, a także o ekologicznym nurcie, który jest coraz bliższy naszemu sercu. W zakładce strefa dziecka będę wrzucać wszystko co się u nas sprawdziło i może zainspirować innych, a także miejsca dla dzieci, które wyjątkowo polubiliśmy.

Zapraszam też na mój Instagram, gdzie często relacjonuję nasze wycieczki, a także rodzinną codzienność.